НОВИНИ:

Блокування російських інтернет ресурсів.

До уваги абонентів!
Згідно указу президента УКРАЇНИ №133/2017, Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" - буде здійснено блокування соціальних мереж Вконтакті та Однокласники. Також будуть заблоковані всі сервіси яндекс та mail.ru.
Для запобігання втрати персональних даних радимо в ближчий час зберегти дані на інших ресурсах.

2017-05-17

Інтернет телебачення

Для абонентів підключених по кабелю доступний сервіс інтернет телебачення IPTV. Даною послугою можна користуватись на компютерах, планшетах і телефонах android а також телевізорах з підтримкою SmartTV. Для підключення послуги звертайтеся за телефоном 0672083723.

2017-05-12

Аварія на лінії!

Шановні абоненти. Вівторок 11 квітня близько 18:00 у селі Підгороднє сталася аварія на лінії.
Було пошкоджено магістральний кабель внаслідок чого без звязку залишилось половина області.
Пошкодження успішно ліквідоване близько 00:00 на 12 квітня.
Просимо вибачення за незручності. Дякуємо за терпіння та розуміння.

2017-04-12

Інтернет провайдер ПЛІТОС

Інтернет провайдер “Плітоc” надає високоякісні телекомунікаційні послуги Тернопільській області через сучасну оптоволоконну мережу та радіо мережу.

На нашому сайті Ви зможете ознайомитись з тарифами, дізнатися базові принципи підключення абонентів до мережі, керувати своїм особистим рахунком та знайти корисну інформацію для налаштувань комп'ютера і навчальних прикладів для здійснення різних операцій пов'язаних з наданням послуг.

Для більш детальних довідок - звертайтесь за телефонами з розділу "Контакти"